NJË VJEHËRR SI ÇILJETA/ Shihni ç’do i punojë nuses së Fernandos (FOTO) – AlpeGossip
NJË VJEHËRR SI ÇILJETA/ Shihni ç’do i punojë nuses së Fernandos (FOTO)

NJË VJEHËRR SI ÇILJETA/ Shihni ç’do i punojë nuses së Fernandos (FOTO)

Prej disa kohësh këngëtarja  e njohur Çiljeta Xhilaga ka dhënë lajmin se do të publikojë bashkëpunimin e radhës me këngëtaren e muzikës popullore Fatmira Breçani. E ftuar së fundmi në një interviste me gazetarin Eraldo Rexho këngëtarja ka zbuluar disa detaje rreth këtij bashkëpunimi.

Çiljeta ka treguar se ajo dhe Fatmira do të jenë në rolin  vjehrrës dhe nuses dhe se gjithë klipi është ideuar nga vetë ajo. Pritet që kënga të publikohet tani në korrik. Duke pasur parasysh tematikën e këngës, Eraldo e ka pyetur Çiljetën dhe se si mendon ajo se do jetë si vjehërr me nusen e Fernandos.

“Unë e kam thënë lirshëm dhe nëpër portale. Të zgjedhë kë të dojë vetëm të jetë me shpirt të mirë, se pastaj do ketë probleme me vjehrrën”, është shprehur ajo duke qeshur.

Burimi:Revista Who.