HISTORI EROTIKE/ “Shoqja e motrës ma kërkoi… Unë bëra seks me të” - AlpeGossip
HISTORI EROTIKE/ “Shoqja e motrës ma kërkoi… Unë bëra seks me të”

HISTORI EROTIKE/ “Shoqja e motrës ma kërkoi… Unë bëra seks me të”

Një 26-vjeçar i cili prej disa vitesh është në një lidhje serioze me femrën që dashuron, information pills ka gabuar rëndë në një moment dobësie!

Ai e ka tradhtuar të dashurën e tij me shoqen e ngushtë të motrës dhe tashmë gjërat janë ndërlikuar pak.

Ja çfarë i shkruan ai psikologes së “The Sun”.

“Jam penduar shumë pasi fjeta me shoqen e ngushtë të motrës por nuk munda t’i rezistoja.

Unë jam 26 vjeç dhe prej 3 vitesh jam i lidhur me një vajzë të cilët e dua shumë dhe është e adhurueshme.

Ne jetojmë në shtëpinë e prindërve të mi pasi po kursejmë disa para që pas martese të marrim një shtëpi më vete. Bashkë me ne jeton edhe motra ime e cila ka një shoqe të ngushtë që vjen shpesh nga ne. Ajo është 20 vjeçe dhe mjaft simpatike.

Një ditë ajo bashkë me motrën do dilnin në një event dhe po bëheshin gati të dyja në shtëpinë tonë. Por motra doli para saj dhe ajo po vishej. Ndërkohë në shtëpi kisha mbetur vetëm unë dhe ajo.

Pak minuta më vonë ajo më kërkoi ndi9hmë që të gjente telefonin se nuk e mbante mend ku e kishte lënë. Kur unë u ngjita në dhomë për ta ndihmuar…e shoh atë vetëm me të brendshme të buqe dhe një pale taka të zeza.

Aty nuk u përmbajta më dhe nisëm të bëjmë seks.

Kaluam shumë bukur ato minuta por unë e di që kam bërë shumë gabim dhe nuk dua kurrsesi ta humbas të dashurën time.

Por njëkohësisht nuk mund ta heq nga mendja as shoqen e motrës”.

Përgjigjja e psikologes

“Nëse mendon se ke bërë gabim dhe nuk dëshiron që të humbësh të dashurën tënde atëherë…mos bëj më të njëjtin gabim. Kaq e thjeshtë!”