Pas vendimit “drastik” Luana bën paralajmërimin e rradhës (FOTO) – AlpeGossip
Pas vendimit “drastik” Luana bën paralajmërimin e rradhës (FOTO)

Pas vendimit “drastik” Luana bën paralajmërimin e rradhës (FOTO)

​Moderatorja e njohur Luana Vjollca duket super tunduese me këtë veshje të bardhë të ngjitur pas trupit.
Moderatorja sexy është bërë nostalgjike dhe ka ndarë një foto të realizuar nga koha e përgatitjes së emisionit ‘Shiko kush luan’ që tashmë e ka mbyllur sezonin e tij të parë.

Kjo pamje e saj nuk mund të mos ngjallte reagime. Fansat e Luanës kanë shpërthyer në komente dhe reagime lavdëruese.

Kujtojmë që Luana pas mbarimit të “Shiko kush luan”, ka deklaruar se do të sjellë një këngë të re megjithatë nuk dihet nëse ka filluar punën për të.