ENCA IA KALON EDHE DAN BILZERIANIT/ Bën namin me femra në klipin e ri (FOTO) – AlpeGossip
ENCA IA KALON EDHE DAN BILZERIANIT/ Bën namin me femra në klipin e ri (FOTO)

ENCA IA KALON EDHE DAN BILZERIANIT/ Bën namin me femra në klipin e ri (FOTO)

Pas bashkëpunimit me Muharrem Ahmetin, Enca ka gati këngën e rradhës, një këngë të cilën e kishte njoftuar prej kohësh e që ka ardhur koha të publikohet.

Enca ka publikuar sot një video nga xhirimet e klipit ku shfaqen vajza me rroba banjo, disa të shtrira përtokë e të dehura dhe të tjera në shtrat.

 

 

Video menjëherë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe komentet nga fansat kanë qenë të shumta. Madje disa prej tyre e krahasojnë Encën me Dan Bilzerianin, personazhi amerikan i njohur për jetën luksoze dhe fotot me femra.

 

Kënga e re e Encës mban titullin “Xheloz” dhe do të publikohet javës tjetër.