I BËN BUKË FEROS E RREGULLON SHTËPINË/ Arbenita është shtëpiakja më seksi që keni parë (FOTO) – AlpeGossip
I BËN BUKË FEROS E RREGULLON SHTËPINË/ Arbenita është shtëpiakja më seksi që keni parë (FOTO)

I BËN BUKË FEROS E RREGULLON SHTËPINË/ Arbenita është shtëpiakja më seksi që keni parë (FOTO)

Pas ardhjes në jetë të Ninës, jeta e Arbenitës ka ndryshuar. Modelja tanimë i përkushtohet më shumë shtëpisë, gatuan e rregullon.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shfaqet duke sistemuar takat e atletet dhe Fero e ka ndërprerë sepse i ka kërkuar t’i bëjë bukë.

“Kur ai të pyet për bukë, në mes të punës”, ka shkruar Arbenita krah fotos ku shfaqet si gjithnjë në super formë dhe seksi.