“KY ËSHTË VETËM FILLIMI”/ Noizy jep lajmin e madh për fansat (FOTO) – AlpeGossip
“KY ËSHTË VETËM FILLIMI”/ Noizy jep lajmin e madh për fansat (FOTO)

“KY ËSHTË VETËM FILLIMI”/ Noizy jep lajmin e madh për fansat (FOTO)

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Noizy do të publikojë së shpejti një këngë të re. Me anë të disa postimeve në Instastory, ai ka zbuluar se kënga do të titullohet “Tunde”.

Reperi ka treguar se ky projekt muzikor do të publikohet me datë 2 Korrik. Ai i ka paralajmëruar të gjithë se ky është vetëm fillimi.

“Vetëm fillimi, mos harroni se këto janë sa për “nxemje”, ka shkruar Noizy.