“JE SHTATZËNE?” Ja si u përgjigjet Tea kritikave për barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
“JE SHTATZËNE?” Ja si u përgjigjet Tea kritikave për barkun e rrumbullakosur (FOTO)

“JE SHTATZËNE?” Ja si u përgjigjet Tea kritikave për barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Si shumë personazhe të njohur shqiptar të botës së televizionit edhe Tea Trifoni ka vendosur që të shkojë në Dubai.

E shoqëruar me mikesha, ajo është “arratistur” drejt diellit dhe rërës së nxehtë për të shijuar disa ditë pushimi.

E sigurisht, në llogarinë e saj nuk kishin si të mungonin as fotot me bikini, foto të cilat kanë shkaktuar mjaft aludime te ndjekësit.

Shumë prej tyre kanë menduar se ajo është shtatzënë pasi në foton e fundit shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Je shtatzënë?”, – “Po në muajin e gjashtë”, përgjigjet Tea me ironi.

186493059 552859695703245 1447863984717186698 n