“I VIN TË GJITHA ANASH VAJZËS SIME”/ Albërie Hadërgjonaj mahnitet nga VIDEO e Anxhelinës duke kërcyer – AlpeGossip
“I VIN TË GJITHA ANASH VAJZËS SIME”/ Albërie Hadërgjonaj mahnitet nga VIDEO e Anxhelinës duke kërcyer

“I VIN TË GJITHA ANASH VAJZËS SIME”/ Albërie Hadërgjonaj mahnitet nga VIDEO e Anxhelinës duke kërcyer

Anxhelina Hadërgjonaj prej disa javësh ndodhet në Shqipëri dhe po e kalon në vendin e saj këtë periudhë karantinimi. Këngëtarja super seksi është shumë aktive në rrjete sociale e së fundmi i është bashkuar edhe Tik Tokut.

Anxhelina ka postuar në Tik Tok një video ku shfaqet duke kërcyer teksa në sy bien linjat perfekte trupore.

E mahnitur nga kjo video, Albërie e ka postuar në Instagram dhe ka shkruar: “Zonja dhe zotërinj ju prezantoj me të vetmen Anxhelina. Jo se e kam bere une por Zoti e ka qendis dhe anash i vin te gjitha”.

Albërie njofton se Anxhelina do rikthehet në muzikë dhe shkruan “Mezi pres që të publikosh muzikën tënde të mrekullueshme”.