“ME KËNGËN TIME TË PREFERUAR PËR KËTË VIT”/ Alban Skënderaj vjen me “LEA” (FOTO) – AlpeGossip
“ME KËNGËN TIME TË PREFERUAR PËR KËTË VIT”/ Alban Skënderaj vjen me “LEA” (FOTO)

“ME KËNGËN TIME TË PREFERUAR PËR KËTË VIT”/ Alban Skënderaj vjen me “LEA” (FOTO)

“Lea” thotë Alban Skënderaj në këngën e re.
 Kantautori shqiptar, Alban Skënderaj është ndër artistët më të angazhuar të skenës muzikore.

Skënderaj sërish ka paralajmëruar këngën e re edhe pse ka sjell projekte dhe bashkëpunime të shumta këtë verë.

Megjithatë, ‘Lea’, mban titullin projekti i ri i Albanit që pritet të publikohet së shpejti e që bën të ditur se xhirimet kanë nisur.

“Së shpejti, me kengen time te preferuar per kete vit #Lea”, shkruan ai.

“Deja Vu”, “Drejt suksesit”, janë dy projektet e fundit të suksesshme të Skenderajt që u pritën tejet mirë nga publiku.