Tha se prej 8 muajsh ishte me një mashkull, por ja detaji që e nxori bllof Roza Latin (FOTO) – AlpeGossip
Tha se prej 8 muajsh ishte me një mashkull, por ja detaji që e nxori bllof Roza Latin (FOTO)

Tha se prej 8 muajsh ishte me një mashkull, por ja detaji që e nxori bllof Roza Latin (FOTO)

Edhe pse të ndarë prej kohësh, Roza vazhdon të përflitet për lidhjen që ka patur me Stinen.

Megjithatë moderatorja na ka treguar herë pas here se ka vazhduar me jetën e saj duke rrëfyer se e ka një mashkull në krah. Këtë e pohoi edhe së fundmi teksa kishte dalë në një video live dhe një nga komentuesit e ofendoi duke i thënë se kishte patur marrëdhënie edhe me Feron. Aty replika e Rozës ishte shumë e prerë duke thënë se prej 8 muajsh kishte marrëdhënie me një mashkull tashmë. Por nuk vonoi shumë të bënte deklaratën e radhës e cila e nxori bllof Latin. Teksa kosnumon një kafe në diell me njërën nga mikeshat e saj, sigurisht që nuk do të mungonin as fotot. Krah njërës prej tyre shkruan: ‘Na gjeti vera single’