NUK KENI PARA NË XHEP PËR MOMENTIN? Këto janë disa ide dhuratash që duhet t’i bësh partnerit/es për Krishtlindje – AlpeGossip
NUK KENI PARA NË XHEP PËR MOMENTIN? Këto janë disa ide dhuratash që duhet t’i bësh partnerit/es për Krishtlindje

NUK KENI PARA NË XHEP PËR MOMENTIN? Këto janë disa ide dhuratash që duhet t’i bësh partnerit/es për Krishtlindje

Festat janë në prag dhe ndryshe nga herët e tjera këtë vit i kemi dyfish sytë nga dhuratat që do marrim (dhe japim), duke qenë se për kënaqësira të tjera jemi goxha të kufizuar. Çfarë t’i dhuroni partnerit/es?E doni shumë dhe ndoshta do të donit t’i blinit modelin e fundit të makinës së tij të preferuar, por ja që realiteti është ndryshe. Jetojmë në kohë pandemie dhe kuleta vuan prej kohësh. E mesmja e artë? Dhuratat më poshtë!

1. Çokollatat/ëmbëlsirën e tij/saj të preferuar

Do të kushtojë pak dhe në fund do të keni ndryshuar humorin e  njeriut tuaj të preferuar

Çfarë t'i dhurosh kur e do shumë, por je keq me lekët

2. Një filxhan qeramike që ta përdorë gjithmonë!

Nëse keni ca më shumë para për të shpenzuar, bëjeni me detaje të personalizuar

Çfarë t'i dhurosh kur e do shumë, por je keq me lekët

3. Një tostierë

Dhuratë për të dhe shtëpinë!

Çfarë t'i dhurosh kur e do shumë, por je keq me lekët

4. Një unazë argjendi

Mjafton të siguroheni të mos nxihet, të jetë elegante dhe t’i përshtatet shijeve të partneres.

Çfarë t'i dhurosh kur e do shumë, por je keq me lekët

4. Një mini album me historinë tuaj

Një koleksion fotosh të shkëputura nga momentet tuaja më të veçanta. Që nga fillimi i lidhjes deri tani/

Çfarë t'i dhurosh kur e do shumë, por je keq me lekët

5. Butona këmishash

S’ka nevojë të zgjidhni ato më luksozet, mbylleni me idenë simbolike.

Çfarë t'i dhurosh kur e do shumë, por je keq me lekët

6. Një bllok me shënimet e tua

Bli një bllok të lezetshëm dhe shkruaj brenda gjithë gjërat që t’i do tek ai/ajo. Ka dhuratë më të bukur?!

Çfarë t'i dhurosh kur e do shumë, por je keq me lekët