Demi Rose ekspozon gjoksin bombastik (FOTO) – AlpeGossip
Demi Rose ekspozon gjoksin bombastik (FOTO)

Demi Rose ekspozon gjoksin bombastik (FOTO)

Ka një prej profileve Instagram më seksi në botë dhe Demi Rose i shtoi llogarisë së saj një tjetër foto të “nxehtë”.

Modelja 22-vjeçare pozoi me të brendshme rozë dhe në fokus të aparatit ishte dekolteja e saj e bollshme.

Ndërsa të shtunën e kaluar, Demi ngriti temperaturat me një fustan gjysmë-transparent.