Xhesika Berberi “tërbon” fansat teksa pozon mes domateve e qershive (Foto) – AlpeGossip
Xhesika Berberi “tërbon” fansat teksa pozon mes domateve e qershive (Foto)

Xhesika Berberi “tërbon” fansat teksa pozon mes domateve e qershive (Foto)

Modelja e njohur shqiptare ka vendosur që të bëjë diçka ndryshe këtë herë,

Pas pozimeve në vendet me luksoze dhe bukurive natyrore ajo ka pozuar në mes të një tregu pemësh e perimesh.

Me një fustan të gjatë dhe pamjen aq të bukur, Xhesika dukej e mrekullueshme transmeton Indeksonline.

Këto imazhe i ka publikuar vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram” kurse komentet dhe pëlqimet për të nuk kanë të ndalur.