Që ta dini! Edhe princeshat ngecin në trafik… (FOTO) – AlpeGossip
Që ta dini! Edhe princeshat ngecin në trafik… (FOTO)

Që ta dini! Edhe princeshat ngecin në trafik… (FOTO)

Ajo mund të jetë martuar me Mbretin e ardhshëm të Anglisë, por edhe një princeshë ngec në trafik.

Kate Middleton u fotografua të premten, teksa kishte mbetur në trafik në Londër.

Dukesha shtatzënë po drejtonte makinën e saj Range Rover.

Ajo po shkonte të merrte djalin në kopsht.

Të vendosur për të të rritur djalin në mënyrë normale, ata e kanë çuar në një kopsht të një profili jo shumë të lartë.

Çifti ka edhe një vajzë dhe pret një tjetër fëmijë.