PUBLIKU DONTE ARBANËN/ Ledion Liço ka dy fjalë pas natës së parë të BBV3 – AlpeGossip
PUBLIKU DONTE ARBANËN/ Ledion Liço ka dy fjalë pas natës së parë të BBV3

PUBLIKU DONTE ARBANËN/ Ledion Liço ka dy fjalë pas natës së parë të BBV3

Ndryshimi në moderimin e Big Brother VIP nuk u prit dhe aq mirë nga publiku në fillim, me shumë komentues që shpreheshin se do të donin që edhe këtë vit ta prezantonte Arbana. Por mbrëmë Ledion Liço duket se ia ka ndryshuar mendjen edhe skeptikëve duke shkëlqyer në natën e parë të spektaklit. Prezantuesi arriti të merrte mbështetje të madhe nga publiku dhe për këtë është shprehur mirënjohës në postimin e fundit në Instagram.

“Mbrëmë kuptova që ju jeni yje po kaq sa ata brenda! Mirënjohës. Shihemi të shtunën…dmth të martën në 21:00”, shkruan Ledioni.