I thonë se është shëndoshur/ Aktorja “e Portokallisë” nuk i pret mirë këto komente:Është bërë stres… (FOTO) – AlpeGossip
I thonë se është shëndoshur/ Aktorja “e Portokallisë” nuk i pret mirë këto komente:Është bërë stres… (FOTO)

I thonë se është shëndoshur/ Aktorja “e Portokallisë” nuk i pret mirë këto komente:Është bërë stres… (FOTO)

Aktorja e humorit Albana Perhati duket se ka shtuar disa kilogramë gjatë këtyre muajve të verës dhe kjo gjë e ka mërzitur.
Këtë fakt e ka pranuar vetë aktorja nëpërmjet një postimi që ka bërë në llogarinë e saj personale në ‘Instagram’.
Përveç kësaj, një tjetër fakt që ja ka prishur humorin ‘Bukrës’ janë komentet e njerëzve të tjerë që ja vën në pah këtë fakt.

‘Kur ti e pranon që je shëndoshur pak, këtë e shpreh që të është bërë stres. Vjen dikush dhe të thotë:”Uaaa shumë je shëndoshur, mbaj çik djetë o goc, lëviz çik, dil nga liqeni, ik në palestër”, dhe vetë është 745 kg”- ka shkruar aktorja.
Perhati së bashku me kolegët e saj aktorë gjatë gjithë muajve të verës kanë shëtitur pothuajse në të gjithë Shqipërinë për të argëtuar publikun me batutat dhe humorin e tyre