PARA DHE PAS OPERACIONEVE/ Ja si dukej Genta Ismajli vite më parë dhe krahasimi sot – AlpeGossip
PARA DHE PAS OPERACIONEVE/ Ja si dukej Genta Ismajli vite më parë dhe krahasimi sot

PARA DHE PAS OPERACIONEVE/ Ja si dukej Genta Ismajli vite më parë dhe krahasimi sot

Genta Ismajli është një nga këngëtaret më të famshme të muzikës shqiptare. Ajo ka qenë pjesë e ekranit që prej shumë viteve më parë kështuqë edhe pse mund të jetë distancuar pak nga muzika, ajo vazhdon të jetë shumë e komentuar për jetën e saj.

Kohët e fundit ajo ka qenë e përfolur për një shtatëzani të mundshme ndësa për shumë kohë me rradhë ajo ka qenë e komentuar për pamjen e saj të jashtme.

Duke marrë parasysh se kemi shumë vite që e njohim dhe e shohim, mund ta kuptojmë shumë lehtë se Genta ka ndryshuar në pamje, dhe kjo prej operacioneve plastike.

Ajo ka pranuar se ka bërë vetëm buzët por ne mund të dallojmë dhe mollëzat. Megjithëse, përderisa ajo nuk ka pranuar gjëra të tjera, të gjitha mbeten dyshime. /AlpeGossip.al