Kjo ishte shqiptarja që shijoi nga afër koncertin ‘OTR II’ të Beyonces dhe Jay Z (FOTO) – AlpeGossip
Kjo ishte shqiptarja që shijoi nga afër koncertin ‘OTR II’ të Beyonces dhe Jay Z (FOTO)

Kjo ishte shqiptarja që shijoi nga afër koncertin ‘OTR II’ të Beyonces dhe Jay Z (FOTO)

Çifti i famshëm vazhdon ende turin e tyre muzikor ‘OTR II’ për ta mbyllur me të fundit që do ta mbajnë në Amerikë.

Janë të panumërt ata që dëshirojnë të jenë qoftë edhe njëherë të vetme në njërin prej koncerteve të tyre.

Mbrëmjen e kaluar dyshja e famshme, mbajtën të radhës në shtetin fqinj, në stadiumin ‘San Siro’, Milano.

E pranishme në këtë koncert ka qenë edhe bloggerja shqiptare Irena Kita e cila duket se e ka shijuar maksimalisht të gjithë mbrëmjen.

Këtë e ka treguar me videot e publikuara në Instagram. ‘Mrekullisht bukur’, shkruan Irena mbi video.

36725220_10211609358091459_5413755845102010368_n.png

36750435_10211609357931455_8712159289545850880_n-600x965.png