Nuk do ta besoni! Klaudia Pepa ka diçka për ti thënë Alketa Veisiut dhe ajo është... (FOTO) - AlpeGossip
Nuk do ta besoni! Klaudia Pepa ka diçka për ti thënë Alketa Veisiut dhe ajo është… (FOTO)

Nuk do ta besoni! Klaudia Pepa ka diçka për ti thënë Alketa Veisiut dhe ajo është… (FOTO)

Pas rikthimit me emisionin dedikuar fëmijëvë ‘Në kurthin e Piter Pan’, moderatores Alketa Vejsiu nuk i kanë munguar komentet pozitive.
Në natën e parë të spektaklit ajo u pa e veshur me një fustan të bardhë dhe reflektonte mjaft kalas.

Pamja e moderatores i ka tërhequr vëmendjen dhe balerinëns Klaudia Pepa, e cila e ka vlerësuar si ‘super’ pamjen e Vejsiut