”DERI DJE ME 500 LEKË NË XHEP, TANI…”/ Bes Kallaku nuk ja përton ndjekësit: Po ça t’boj o zemra… – AlpeGossip
”DERI DJE ME 500 LEKË NË XHEP, TANI…”/ Bes Kallaku nuk ja përton ndjekësit: Po ça t’boj o zemra…

”DERI DJE ME 500 LEKË NË XHEP, TANI…”/ Bes Kallaku nuk ja përton ndjekësit: Po ça t’boj o zemra…

Me siguri të gjithë i keni parë sprovat e Bes Kallakut duke u munduar të hapë si duhet një shishe shampanje me anë të thikës. Aktori i njohur duket se ia ka marrë dorën tani dhe në videot e publikuara shfaqet si një profesionist i vërtetë në këtë fushë!

Në një postim të fundit ai shihet duke hapur shishen e shampanjës me anë të një tasi kuzhine, duke e bërë më të vështirë akoma sfidën. Por një komentues është shprehur i pakënaqur për këtë video dhe shprehet se aktori po shet mend:

“P*rdhet e juja, deri dje rrije me 500 lekë në xhep tani hap shampanja me p*rdhë”, i komenton ndjekësi në videon e tij. Ky koment nuk i shpëtoi Besit, i cili i ktheu përgjigje duke përdorur notat e humorit si gjithmonë.

“Po ça t’boj o zemra, të rri të hap shishet e dhallës vetëm pse ta ka qefi ty????”, shkruan ai me ironi.