MBUSHI 1 VJEÇ/ Jona Spahiu organizon festën e mrekullueshme për të birin dhe ja kë ka zgjedhur si këngëtare - AlpeGossip
MBUSHI 1 VJEÇ/ Jona Spahiu organizon festën e mrekullueshme për të birin dhe ja kë ka zgjedhur si këngëtare

MBUSHI 1 VJEÇ/ Jona Spahiu organizon festën e mrekullueshme për të birin dhe ja kë ka zgjedhur si këngëtare

Jona Spahiu, moderatorja e dashur u bë nënë për herë të parë në 17 shtator të 2018. Ajo u bekua me një vogëlush emri i të cili është Raiden.

Pikërisht dje, Raiden kishte ditëlindjen e tij të parë. Duket se moderatorja ka organizuar një festë tepër të bukur, me miqtë dhe familjarë. Në festën e vogëlushit ishte e ftuar dhe Anxhela Peristeri e cila duket se ka kënduar për ditëlindjen  e Raiden dhe të gjithë janë kënaqur.

Vendi dukej i zbukuruar me tullumbace dhe lodra të ndryshme që e bëjnë ambjentin perfekt për një ditëlindje vogëlushi.

Festën e vogëlushit ka qenë pikërisht Anxhela Peristeri që e ka zbuluar duke postuar disa video e duke i uruar bukuroshit të vogël të bëhet edhe 100 vjeç.

Ndërkohë, Jona nuk ka bërë asnjë postim në lidhje me festën por ndoshta zgjedh të zbulojë diçka më tepër ditën e sotme. /AlpeGossip.al