RASTËSI E BUKUR/ Ja përse Arbana Osmani dhe i dashuri e festojnë bashkë 7 majin (FOTO) – AlpeGossip
RASTËSI E BUKUR/ Ja përse Arbana Osmani dhe i dashuri e festojnë bashkë 7 majin (FOTO)

RASTËSI E BUKUR/ Ja përse Arbana Osmani dhe i dashuri e festojnë bashkë 7 majin (FOTO)

7 maji është një ditë e veçantë për moderatoren Arbana Osmani dhe partnerin e përfolur, regjisorin Eduart Grishaj.

Rastësia qëndron në faktin se të dy festojnë ditëlindjen në këtë datë, pra në 7 maj dhe këtë e kanë zbuluar kohë më parë.

Më 7 majin e vitit 2018, Eduarti ka publikuar një foto me Arbanën dhe gazetarin Eraldo Rexho, me mbishkrimin: “7, 7, 7”.

Ai i referohet datës së lindjes, 7 maj, datë në të cilën rastësisht e ka edhe Eraldo ditëlindjen.

Po në këtë datë, po të vitit 2017, dEduarti ka publikuar sërish një foto për ditëlindje, vetëm se këtë herë shfaqet vetëm.

Nuk mungon edhe urimi i moderatores Arbana: “Gëzuar  ditëlindjen më i miri!”

Arbana Osmani nuk ka bërë asnjë reagim lidhur me divorcin dhe lidhjen e mundshme me regjisorin Eduart Grishaj.

Prej kohësh dyshja është në një romancë, dhe të vetmet prova që kemi janë komentet apo postimet në rrjetet sociale, të shkëputura nga udhëtimet ose gjatë punës.