MEDIAT SERBE FLASIN KEQ PËR LUANËN/ Moderatorja u kthehet publikisht: Mirë që e dini… – AlpeGossip
MEDIAT SERBE FLASIN KEQ PËR LUANËN/ Moderatorja u kthehet publikisht: Mirë që e dini…

MEDIAT SERBE FLASIN KEQ PËR LUANËN/ Moderatorja u kthehet publikisht: Mirë që e dini…

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca është padyshim një ndër personazhet që komentohet gjatë në mediat rozë. Ajo me pamjen e saj nuk ka tërhequr vëmendjen jo vetëm të shqiptarëve, por edhe të mediave të huaja.

Siç dihet Luana është mjaft krenare që është shqiptare dhe nuk ngurron që këtë gjë të tregojë në çdo emision apo postim të sajnë. Mirëpo, kjo gjë siç duket nuk i ka pëlqyer aspak mediave serbe të cilat i kanë dedikuar së fundmi moderatores shqiptare një artikull.

“Gazetat serbe paskan shkruar se sa shumë e ur.rej Serbinë dhe sa shumë e dua Shqipërinë e madhe, KOSOVËN! Dhe unë po ju them shumë mirë që e dini!”, ka shkruar Luana përmbi foton e artikullit.