SUPER TË DASHURUAR/ Tuna poston videon pasionante me Patrisin – AlpeGossip
SUPER TË DASHURUAR/ Tuna poston videon pasionante me Patrisin

SUPER TË DASHURUAR/ Tuna poston videon pasionante me Patrisin

Lidhja e tyre ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e medias për shkak të kriza që përflitet se kalon shpesh çifti.

Por postimet e mbrëmjes së të premtes, tregojnë se gjërat në marrëdhënien mes Tuna Sejdiut dhe Patris Berishës shkojnë për mrekulli.
Çifti vendosi që të shijonte mbrëmjen pa praninë e të birit Tian, në një klub nate.

Dhe nuk ngurruan që të ndanin në Instagram momentet intime duke shkëmbyer puthje pasionante me njëri-tjetrin.