MBUSHI 35 VJEÇ/ Nuk do ta besoni se si festoi Emina Cunmulaj ditëlindjen e saj (FOTO) – AlpeGossip
MBUSHI 35 VJEÇ/ Nuk do ta besoni se si festoi Emina Cunmulaj ditëlindjen e saj (FOTO)

MBUSHI 35 VJEÇ/ Nuk do ta besoni se si festoi Emina Cunmulaj ditëlindjen e saj (FOTO)

Ditën e sotme, modelja e njohur Emina Cunmulaj festoi ditëlindjen. Ajo mbushi 35-vjeçe dhe që në orët e para të mëngjesit mori një sërë urimesh nga kolegët dhe miqtë e saj.

Siç duket modelja ka zgjedhur që ditëlindjen ta festojë me familjarët e saj dhe miqtë dhe pak më parë ka publikuar një foto ku shihet së bashku me dy vajzat dhe bashkëshortin të shtrirë në krevat teksa konsumojnë një ëmbëlsirë.

“Duke festuar 35 vjetorin. Nuk do zgjidhja mënyrë tjetër për ta festuar. Faleminderi zot për gjithçka që më ke bekuar, por mbi të gjitha faleminderit për familjen time të shëndetshme dhe të bukur.”, ka shkruar Emina në foto.