NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Bleona poston foto të klipit që del nesër – AlpeGossip
NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Bleona poston foto të klipit që del nesër

NUK I LË VEND IMAGJINATËS/ Bleona poston foto të klipit që del nesër

Ditën e nesërme pritet të publikohet kënga më e re e Bleona Qeretit, siç është lajmëruar kohë më parë.

Por Bleona duket se nuk ka pritur dot deri ditën e nesërme dhe ka ndarë disa fotografi të klipit të këngës ‘Haters’.

Këngëtarja jeton në SHBA dhe mendohet se dhe klipi do të xhirohet aty.

Në foto Bleona shfaqet e paturshme si gjithmonë, me veshje që lënë shumë pak ëpr imagjinatën.

Ndërkohë, ajo do të jetë pranë një tavoline, ku në vend të darkës në pjatë ka një pllakë prej ari.

Kjo ka bërë fansat që të kuptojnë se klipi “Haters” do të jetë me skena mjaft ekstravagante, ku si çdo herë tjetër këngëtarja Qereti nuk do të hezitojë të tregojë luksin e saj

View this post on Instagram

#Haters #BTS out on March 8th 🖤

A post shared by Bleona (@bleona) on