“MOS U VONO TË NXITOSH SHPIRTI IM…”/ Klea Huta sapo konfirmoi shtatëzaninë me foton më të ëmbël – AlpeGossip
“MOS U VONO TË NXITOSH SHPIRTI IM…”/  Klea Huta sapo konfirmoi shtatëzaninë me foton më të ëmbël

“MOS U VONO TË NXITOSH SHPIRTI IM…”/ Klea Huta sapo konfirmoi shtatëzaninë me foton më të ëmbël

Pak kohë më parë Klea Huta zbuloi se është një pritje të një bebi. Por deri më sot bukuroshja nuk na kishte zbuluar asnjë foto me barkun e rrumbullakosur.

Aktorja ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet e shtrirë, veshur me të bardha dhe me duart tek barku, dukshëm i rrumbullakosur.

“Mos u vono të nxitosh o shpirti im”, ka shkruar Klea, bashkangjitur shkrepjes.

Image