KIM SHFAQET E “ZJARRTË” NGA SHTRATI/ Sytjenat që ka veshur janë shumë të vogla dhe… (FOTO) – AlpeGossip
KIM SHFAQET E “ZJARRTË” NGA SHTRATI/ Sytjenat që ka veshur janë shumë të vogla dhe… (FOTO)

KIM SHFAQET E “ZJARRTË” NGA SHTRATI/ Sytjenat që ka veshur janë shumë të vogla dhe… (FOTO)

Kim Kardashian është emri më i komentuar në mediat rozë.
Linjat e saj trupore, dhe imazhet provokative që publikon shpesh e bëjnë të veten, mirëpo gjithçka që poston e ka rëndësinë e vet dhe është në interes të madh të publikut.
Njësoj ka ndodhur edhe së fundmi pas publikimit të një fotografie në Instagram ku shfaqet tejet e “zjarrtë” nga shtrati.

Në foton e postuar ajo çfarë bie më së shumti në sy është gjoksi, sytjenat e vogla që e bëjnë t’i duket akoma më gjigant.