NË PRITJE TË ËMBËL/ Kënëtarja shqiptare do bëhet nënë për herë të dytë dhe zbulon gjininë e bebit (FOTO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Kënëtarja shqiptare do bëhet nënë për herë të dytë dhe zbulon gjininë e bebit (FOTO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Kënëtarja shqiptare do bëhet nënë për herë të dytë dhe zbulon gjininë e bebit (FOTO)

Pak pasi djali i saj Maël mbushi 1 vit, këngëtarja Gjira Kajtazi dha lajmin e bukur se në pak muaj, vogëlushi do jetë vëlla i madh. Së fundmi ajo ka zbuluar edhe gjininë e bebes me anë të disa indikatorëve në rrjete sociale. Familja pritet të shtohet me një vajzë, pjesë për të cilën këngëtarja është pa dyshim më e lumtura. Këto ditë, pavarēsisht situatës së Koronavirus, Gjira ka vendosur të qëndrojë në Kosovë për të qenë pranë familjes dhe njerëzve të dashur të saj në vendin e origjinës.