AKTORI SEKSI LË PUNË: Erdhi koha e pensionit (FOTO) – AlpeGossip
AKTORI SEKSI LË PUNË: Erdhi koha e pensionit (FOTO)

AKTORI SEKSI LË PUNË: Erdhi koha e pensionit (FOTO)

Tom Hardy do ti japë fund aktrimit pasi i erdhi koha i pensionit. Ai është aktor shumë i njohur dhe shpesh herë është konsideruar mashkull seksi ku shumë femra shihnin filma vetëm prej tij.

Në intervistat e dhëna për revistat amerikane dhe britanike, ku u përmend eksperienca e tij në ngjitjen e maleve, Tom tha: “Në këtë moshë, nuk dua më asgjë. Kam provuar dhe bërë mjaftueshëm. Nëse po tregohem shumë arrogant, dua thjesht të ec në këtë jetë.”

40-vjecari tregoi se ka ardhur koha që të gjejë një plazh dhe të qëndrojë në qetësi. Por nuk dihet ende nëse ofertat e aktrimit do e lënë që të largohet nga bota e artit.