Noizy publikon këngën e re/ Oriola Marashi e ndreq spotin në bikini (FOTO) – AlpeGossip
Noizy publikon këngën e re/  Oriola Marashi e ndreq spotin në bikini (FOTO)

Noizy publikon këngën e re/ Oriola Marashi e ndreq spotin në bikini (FOTO)

Noizy ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Peace & Love” dhe është lansuar sot në kanalin ‘Youtube’.

As kësaj radhe reperi nuk i ka ikur stilit të tij sakaq në klip shfaqet edhe modelja shqiptare, Oriola Marashi e cila është edhe pjesë e OTR-së.

Modelja vjen tejet seksi në bikini duke i dhënë edhe sharm videoklipit.