SUPER ELEGANTE NË FESTIVALIN E FILMIT NË VENECIA/ Aurela Hoxha rrëmben dhe vëmendjen e mediave të huaja (FOTO) – AlpeGossip
SUPER ELEGANTE NË FESTIVALIN E FILMIT NË VENECIA/ Aurela Hoxha rrëmben dhe vëmendjen e mediave të huaja (FOTO)

SUPER ELEGANTE NË FESTIVALIN E FILMIT NË VENECIA/ Aurela Hoxha rrëmben dhe vëmendjen e mediave të huaja (FOTO)

Mpdelja e njohur, Aurela Hoxha, ka qenë në natën përmbyllëse të Festivalit të Filmit në Venecia. Ajo i ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj super elegante.

Aurela kishte zgjedhur një fustan ngjyrë rozë me temina nga Rami Kadi. Përmes postimeve në “Instagram”, ajo ka treguar se ndihet e lumtur se është rikthyer në Venecia për eventin e rëndësishëm.

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

“E lumtur që të jem sërish. Festivali i Filmit në Venecia 2021. Përpara tapetit të kuq. Faleminderit”, shkroi Aurela krah fotove.

Me look-un e saj, ajo mori dhe vëmendjen e mediave të huaja e një prej shkrimeve Aurela e ndau dhe me ndjekësit.

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha

Super elegante në Festivalin e Filmit në Venecia, Aurela Hoxha