“E PAMË DHE B*THËN…”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Xhensila Myrtezajn në videot e fundit me Ardian Bujupin: Ai t’i bëri… – AlpeGossip
“E PAMË DHE B*THËN…”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Xhensila Myrtezajn në videot e fundit me Ardian Bujupin: Ai t’i bëri…

“E PAMË DHE B*THËN…”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Xhensila Myrtezajn në videot e fundit me Ardian Bujupin: Ai t’i bëri…

Kohët e fundit Xhensila Myrtezaj ka qenë e angazhuar me koncerte, nga të cilat ka ndarë momente të ndryshme në llogarinë e saj në Instagram. Ditën e djeshme, këngëtarja publikoi disa video në të cilat shihet duke performuar në skenë së bashku me Ardian Bujupin, me të cilin ka bashkëpunuar për disa projekte muzikore.

Myrtezaj kishte zgjedhur të vishte një body të zi, të ngushtë pas trupit, i cili ishte shumë i hapur në pjesën e kurrizit. Zeshkanja seksi i kishte kapur flokët bisht për të treguar shpinën dhe kishte bërë make up profesional. Ndonëse disa ndjekës e komplimentuan për look-un që kishte zgjedhur, disa të tjerë e kritikuan.

 

Nuk i ka hije një nëne kështu”, i shkroi një ndjekëse, ndërsa një tjetër shtoi: “Kujdes se e pamë dhe b*thën. Kujdes se mos thyheni në mes, apo çfarë të thyheni ju, ku keni brinjë ju? Ju dhe brinjët i hiqni. Pash Zotin sa mundoheni, por pse gjithë ky mundim?”.

Nuk e kan edhe larg ‘u ndanë çifti Xhensila dhe Besi’”, shkroi një tjetër ndjekëse.

Në një nga videot e publikuara, Ardiani shihet duke i vëndosur dorën Xhensilës në pjesën e kurrizit dhe ky veprim nuk i ka shpëtuar fansave.

“Ardiani t’i bëri fotot?”, i shkroi një ndjekës, ndërsa një tjetër shkroi: “Shyqyr rregullove b*thët, se vetëm me b*th po i bën fotot dhe videot”.