HANA FILLON SHKOLLËN/ Një ditë e veçantë për Mozzik: Qënka ndjenjë shumë e bukur… – AlpeGossip
HANA FILLON SHKOLLËN/ Një ditë e veçantë për Mozzik: Qënka ndjenjë shumë e bukur…

HANA FILLON SHKOLLËN/ Një ditë e veçantë për Mozzik: Qënka ndjenjë shumë e bukur…

Mozzik ka zbukuruar rrjetet sociale ditën e sotme dhe kjo falë disa fotove të postuara në profilin e tij të Instagramit.

Reperi, i cili sapo ka konfirmuar lajmin se po shijon tashmë një lidhje dashurie, ka ndarë më të gjithë ndjekësit e tij, foto teksa shoqëron vajzën e tij, Hana, në ditën e parë të shkollës.

“Hana filloi sot rrugëtimin e saj të parë në shkollë. Normal që qënka ndjenjë shumë e bukur të shohësh fëmijën tënd duke e marrë me shumë dashuri dhe vullnet fillimin e shkollës”.

Zoti të dhëntë shëndet dhe dije vajza ime Hana. Të do babi yt shumë”, përfundon artisti.

Një ditë e veçantë për Mozzik: Qënka