HABIT këngëtarja shqiptare: Haja dru nga familja se këndoja… – AlpeGossip
HABIT këngëtarja shqiptare: Haja dru nga familja se këndoja…

HABIT këngëtarja shqiptare: Haja dru nga familja se këndoja…

E ftuar së fundmi në emisionin “Expuls” ishte këngëtarja Anna Jenifer.  Këngëtarja foli për jetën e saj dhe tregoi se fillesat në muzikë i ka patur të vështira pasi familjen e kishte fanatike.

Madje ajo tregoi se është dhunuar nga familja për faktin që merrej me muzikë.

“Me muzikën jam marrë që e vogël, por ka qenë koha shumë e vështirë. Prindërit ishin shumë fanatikë. Mami ka dashur të merrem me muzikë, por babi jo, më nxirrte nga Pallati i Kulturës. Kam ngrënë dhe dru domethënë. Por unë arrita ta realizoja ëndrrën time”, u shpreh Anna Jenifer.