“KE TRE VITE QË NUK MBLEDH VETEN…”/ Sherr mes Flori Mumajesit dhe gazetarit shqiptar (FOTOT) – AlpeGossip
“KE TRE VITE QË NUK MBLEDH VETEN…”/ Sherr mes Flori Mumajesit dhe gazetarit shqiptar (FOTOT)

“KE TRE VITE QË NUK MBLEDH VETEN…”/ Sherr mes Flori Mumajesit dhe gazetarit shqiptar (FOTOT)

Situata e ndodhur mbrëmjen e djeshme në spektaklin e “Big Brother VIP” vazhdon të komentohet e personazhe të njohur kanë dhënë mendimin e tyre lidhur me ngjarjen.

Ndër ta edhe gazetari Flavio Qarri, i cili ka bërë një postim në Instagram ku shkruan: “Flor Mumajesi vetem u perfol per lidhje me Fifin e ka 3 vite qe nuk mbledh veten”. “Sot kam pasur një gjendje të Fifit”, vazhdoi gazetari.

Kaq ka mjaftuar dhe Flori është përgjigjur pak më vonë me një status në profilin e tij.

”Nardi do thoshte: puseta pa kapak qelb! Unë kur isha fëmijë flija shumë vonë maksimumi në orën 9”, shkruan Flori duke mos dhënë më tepër sqarim se ç’ka dashur të thotë.

Ndërsa në statusin e rradhës ai e ka mbështetur Fifin publikisht duke shkruar: “E dua zërin tënd…Dedikuar atyre me të cilët jeta nuk u tregua e drejtë duke iu mohuar fjalët, dëgjimin, por jo ndjenjat. Nuk jemi dot perfekt edhe po të mundemi s’do jemi dot kurrë”.