KËSHTU NUK E KENI PARË ANJËHERË ISLI ISLAMIN/ Moderatori kapet “mat” dhe ky detaj na befasoi (FOTO) – AlpeGossip
KËSHTU NUK E KENI PARË ANJËHERË ISLI ISLAMIN/ Moderatori kapet “mat” dhe ky detaj na befasoi (FOTO)

KËSHTU NUK E KENI PARË ANJËHERË ISLI ISLAMIN/ Moderatori kapet “mat” dhe ky detaj na befasoi (FOTO)

Isli Islami është një ndër moderatorët më të pëlqyer dhe më të ndjekur. Moderatori është shumë aktiv në rrjetet sociale ku poston foto dhe video nga përditshmëria e tij.

Gjithashtu Isli është një ndër personazhet  i cili kujdeset deri në detaje për look-un e tij duke u cilësuar kështu dhe një ndër meshkujt më seksi  të showbizit.

Por si është Isli larg ekranit dhe në mëngjeset në ditët e  zakonshme?

Ditën e sotme disa foto ekskluzive për AlpenNews.al na tregojne anën tjetër të moderatorit. Isli shihet  i veshur sportiv me një look të thjeshtë dhe po aq i pashëm sa e shohim çdo mëngjes në ekran.

AlpeNews.al