HARROJENI XHINSET E NGUSHTA/ Gjatë 2019-ës një modeli i ri do të bejë namin (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI XHINSET E NGUSHTA/ Gjatë 2019-ës një modeli i ri do të bejë namin (FOTO)

HARROJENI XHINSET E NGUSHTA/ Gjatë 2019-ës një modeli i ri do të bejë namin (FOTO)

Le ta pranojmë, xhinset e ngushta pas trupit nuk janë edhe aq të rehatshme! Sigurisht që dukemi bukur dhe ekspozojmë linjat e trupit, por nga ana tjetër nuk ndihemi rehat. Ndoshta për këtë arsye, me kalimin e viteve bota e modës i ka kthyer shpinën!

Sensacioni i rradhës janë xhinset më të lirshme, që do të rikthehen fuqishëm përgjatë vitit 2019. Ky lloj xhinsi ‘vintage’ është kthyer në të preferuarin e vajzave anembanë, pasi jo vetëm që ndihen rehat por duken edhe shumë bukur.

Më poshtë, ju tregojmë edhe si t’i kombinoni: