I NXORRI BISEDAT ME SAIMIRIN TEK “LOVE STORY”/ Kejda Topi ne lidhje me “djalin problematik”? Ja dyshimi i fansave – AlpeGossip
I NXORRI BISEDAT ME SAIMIRIN TEK “LOVE STORY”/ Kejda Topi ne lidhje me “djalin problematik”? Ja dyshimi i fansave

I NXORRI BISEDAT ME SAIMIRIN TEK “LOVE STORY”/ Kejda Topi ne lidhje me “djalin problematik”? Ja dyshimi i fansave

Love Story ne Tv Klan eshte reality show i dashurise ku 18 bukuroshe jane ne “luf te” per te fituar princin e kalter! Nje nga me te spikaturat ishte edhe bukuroshja nga Korca, Kejda Topi! Kejda u largua disa jave pas nisjes se Love Story dhe ishte pikerisht vajza e cila nxorri disa biseda te Sajmirit, i cili kerkonte te fliste ne privat me bukuroshen por si duket pergjigjet e saj kane qene edhe shkaku qe ajo u largua nga emisioni.

Ajo qe ka rene ne sy tek fansat e Kejdes ditet e fundit eshte postimi i njejti i insta story me dike tjeter, nje emer jo i panjohur per publikun! Indrit Murati ose sic njihet nga miqte “problemi” eshte personi per te cilet po aludohet qe Kejda ka nisur nje romance. Te dy ndiqen me njeri tjetrin ne rrjete sociale dhe postimet e njejta nuk mund te jene thjesht nje rastesi. Kujtojme qe “problemi” u perfol edhe si nje konkurent i mundshem ne emisionin perputhen por qe kemi pare te jete nje kritik i ashper i Love Story dhe princit te kalter, dhe si duket kjo paska pasur nje arsye!

Djaloshi qe beri zhurme ne Beograd dhe Palermo, miku i afert i shume prej futbollisteve te kombetares si duket ka goditur ne shenje duke “vjedhur” nga Love Story nje prej konkurenteve me te pelqyera te publikut. Por qe pa konfirmimin e tyre keto mbeten vetem aludime te ndjekesve te bukuroshes!