PO “ÇMEND” DJEMTË DHE VAJZAT E SHOWBIZZIT SHQIPTAR/ Kjo është xhaketa xhins që bëri “xing” VIP-at – AlpeGossip
PO “ÇMEND” DJEMTË DHE VAJZAT E SHOWBIZZIT SHQIPTAR/ Kjo është xhaketa xhins që bëri “xing” VIP-at

PO “ÇMEND” DJEMTË DHE VAJZAT E SHOWBIZZIT SHQIPTAR/ Kjo është xhaketa xhins që bëri “xing” VIP-at

Për shumë nga VIP-at e showbizzit pëlqrjnë që vrshjet e tyre të jenë të veçanta nga të tjerët.
Por ndodnjëherë dashur padashur veshjet e tyre komentohen pasi në shumë raste ata bëjnë “xing” me njëri-tjetrin.

Së fundmi kemi parë në rrjetet sociale që xhaketa xhins nga brandi “Louis Vuttion” po “çmend” një pjrsë të VIP-ave zë cilëz nuk kanë nguruar për ta blerë.

Çmimi i kësaj xhakete xhins është publikuar nga faqja “What they wearin” e cila kushton 689 euro.
Mund të themi që kjo xhaketë do bëhet shumë e preferuar gjatë këtij viti.

Alpegossip.al ju sjell fotot e VIP-ave që nuk i kanë rezistuar dhe e kanë blerë direkt këtë xheke xhins.

Gjiko


Elita Rudi

Arta Nitaj

Armina Mevlani

Morena Taraku

Lori Hoxha

Liberta Spahiu