ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj shtatzënë për herë të parë, Shpat Kasapi habit me reagimin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj shtatzënë për herë të parë, Shpat Kasapi habit me reagimin (FOTO+VIDEO)

ËSHTË NË PRITJE TË ËMBËL/ Afërdita Dreshaj shtatzënë për herë të parë, Shpat Kasapi habit me reagimin (FOTO+VIDEO)

Siç dihet, modelja e njohur Afërdita Dreshaj është në pritje të ëmbël. Ajo dhe bashkëshorti, Jakub Kindl do të bëhen prindër për herë të parë me një djalë.

Ish partneri i modeles, Shpat Kasapi është sonte i ftuar në “Shiko kush luan”, ku është pyetur nëse ka ndonjë urim për të tani që do të bëhet nënë. Shpati i ka habitur të gjithë duke e kursyer dhe një urim. “Unë s’preferoj fare të flas për të!”, është shprehur ai.

Kujtojmë se dyshja kanë qenë një ndër çiftet më të dashur nga publiku. Lidhja e tyre ka përfunduar vite më parë dhe siç shihet, me raporte jo shumë të mira.