Duket se dikush e paska shumë përzemër Albanën/ Një admirues i fshehtë surprizon atë (FOTO) – AlpeGossip
Duket se dikush e paska shumë përzemër Albanën/ Një admirues i fshehtë surprizon atë (FOTO)

Duket se dikush e paska shumë përzemër Albanën/ Një admirues i fshehtë surprizon atë (FOTO)

Albana Osmani është njëra nga prezantueset dhe artiset e njohura shqiptare.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku duket shumë në formë veshur me pantallona farmerke, atlete dhe xhaketë të kuqe.

Albana është shfaqur me një tufë luledielli, shumë të madhe dhe mbështjell me shumë shije. Por ndonëse ajo nuk ka potencuar se dikush është në jetën e saj, një imazh i tillë ngreh dyshime.