NËNË PËR HERË TË PARË/ Fifi zbulon kur do vijë në jetë djali (FOTOT) – AlpeGossip
NËNË PËR HERË TË PARË/ Fifi zbulon kur do vijë në jetë djali (FOTOT)

NËNË PËR HERË TË PARË/ Fifi zbulon kur do vijë në jetë djali (FOTOT)

Fifi do bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit këngëtarja tregoi edhe se kur do vijë në jetë bebi.

Nënë për herë të parë, Fifi zbulon kur do

”Edhe sa të ka mbetur të shohësh engjullin e vogël?”, e pyeti një fans.

“Na ka ngelur shume pak ditë”, u përgjigj Fifi.

Nënë për herë të parë, Fifi zbulon kur do

Këngëtarja dhe partneri i saj Adis Patushi do mirëpresin në jetë një djalë.

Nënë për herë të parë, Fifi zbulon kur do

Ju rekomandojmë