Morena si goc shtëpie në kohët e motçme/ I pastron babait këmbët dhe i vesh çorapet (FOTO) – AlpeGossip
Morena si goc shtëpie në kohët e motçme/ I pastron babait këmbët dhe i vesh çorapet (FOTO)

Morena si goc shtëpie në kohët e motçme/ I pastron babait këmbët dhe i vesh çorapet (FOTO)

Morena Taraku, modelja e njohur shqiptare shquhet për luksin në të cilin ajo jeton.

Këtë të paktën këtë na e tregon pothuajse në çdo postim të sajin në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline.

Së fundi, Morena ka publikuar një anë tjetër të sajën, duke publikuar imazhe ku e shohim teksa po ia mbath çorapet babait dhe po kujdeset për të.

Këto imazhe ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”, kurse kaq e kujdesshme nuk shihet shpesh modelja bukuroshe shqiptare.