FOTO/ Xhesika Ndoja fëlliq KEQ fansin: “Nuk lahesh në solar o vëlla” – AlpeGossip
FOTO/ Xhesika Ndoja fëlliq KEQ fansin: “Nuk lahesh në solar o vëlla”

FOTO/ Xhesika Ndoja fëlliq KEQ fansin: “Nuk lahesh në solar o vëlla”

Tashmë intagrami është bërë një media sociale ku personazhe të njohur publikojnë momente nga përditshmëria e tyre.

Të njejtën gjë ka bërë edhe Xhesika Ndoja e cila ka hedhur në profilin e saj një foto nga seanca e solarit.
Në foton në fjalë një fans i ka shkruar privatisht, duke i kërkuar që të shkojë aty dhe të lahen së bashku. Nuk është fort e qartë se çfarë ka dashur të thotë djali me këtë, por mbase e ka ngatërruar solarin me një pishinë për shkak të dritave blu.

Ky mesazh duket se i ka bërë shumë përshtypje Xhesikës e cila e ka publikuar bisedën me të, pa i fashehur madje as identitetin djalit.

“Nuk lahesh në solar o vëlla,” ka qenë përgjigjja e bukuroshes seksi e cila me siguri e ka hedhur në profilin e saj foton e kësaj bisede si per ti treguar të gjithëve gabimin “e pafalshëm” që ai ka bërë.