Çudi, edhe kur kafeja kushton lirë sërisht mund të ta hedhin turinjve (VIDEO) – AlpeGossip
Çudi, edhe kur kafeja kushton lirë sërisht mund të ta hedhin turinjve (VIDEO)

Çudi, edhe kur kafeja kushton lirë sërisht mund të ta hedhin turinjve (VIDEO)

Ngjarja ka e çuditshme deri absurde ka ndodhur në Washington dhe shkak është bërë çmimi i kafesë 97 cent. Një video është bërë virale në rrjet, teksa një burrë filmohet nga kamerat duke i hedhur kafe të nxehtë në fytyrë menaxherit të një lokali

Mediat e huaja kanë publikuar videon, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur dhe policia, por autori është larguar.