“VDIS PËR MUA”/ Trejsi Sejdini vetëm me mbathje në mes të portit (FOTO) – AlpeGossip
“VDIS PËR MUA”/ Trejsi Sejdini vetëm me mbathje në mes të portit (FOTO)

“VDIS PËR MUA”/ Trejsi Sejdini vetëm me mbathje në mes të portit (FOTO)

Trejsi Sejdini është një nga vajzat shqiptare më simpatike dhe padyshim një nga më të komentuarat.

Ish-miss Universi 2018 është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit foto tejet sensuale.

Ajo së fundmi ka postuar disa foto në ‘Instagram’, ku shihet në një port e veshur me një bluzë transparente, teksa shihen edhe të brendshmet.

Bukuroshja shfaqet në super formë, ku na treguar edhe një herë linjat perfekte.

‘Vdis për mua’, shkruan modelja krahas postimit të saj.

View this post on Instagram

die 4 me 🤣

A post shared by Trejsi Sejdini (@misstrejsisejdini) on