ME SURPRIZËN E DITËLINDJES/ Këngëtarja shqiptare zbulon moshën e saj (FOTO) – AlpeGossip
ME SURPRIZËN E DITËLINDJES/ Këngëtarja shqiptare zbulon moshën e saj (FOTO)

ME SURPRIZËN E DITËLINDJES/ Këngëtarja shqiptare zbulon moshën e saj (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Orgesa Zaimi, feston sot ditën e lindjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga miq e kolegë. Orgesa është surprizuar gjithashtu edhe me një tufë mjaft të bukur trëndafilash dhe teksa ka ndarë foton me ndjekësit, ka zbuluar edhe moshën e saj. Ajo mbush sot 35 vjeç.

Kujtojmë se Orgesa është nënë e dy fëmijëve të rritur, Borës dhe Kronit e megjithatë është gjithmonë mjaft në formë.