“Kim Kardashian do bëhet xheloze!” Enca publikon foton bombë me të pasmet jashtë – AlpeGossip
“Kim Kardashian do bëhet xheloze!” Enca publikon foton bombë me të pasmet jashtë

“Kim Kardashian do bëhet xheloze!” Enca publikon foton bombë me të pasmet jashtë

Këngëtarja Enca Haxhia vijon me publikimin e fotove provokuese në Instagram.

Pasi dje u akuzua se kishte përdorur shumë photoshop në pjesën e këmbëve, sot Enca ka publikuar enkas një foto ku dallohen qartë linjat e saj.

“Vë bast se edhe Kim Kardashian është xheloze”, i shkruan një komentues në foton ku këngëtarja duket në profil me një palë rroba banje në ngjyrë blu.

Me sa duket Enca po merret me xhirimet e klipit të ri dhe ajo që dimë deri më tani ësht se titulli mund të jetë “Kujt po i han”.