E dhimbshme: Aktorja që ju ka mbajtur gozhduar pas ekranit humb bebin gjatë shtatzënisë – AlpeGossip
E dhimbshme: Aktorja që ju ka mbajtur gozhduar pas ekranit humb bebin gjatë shtatzënisë

E dhimbshme: Aktorja që ju ka mbajtur gozhduar pas ekranit humb bebin gjatë shtatzënisë

Aktorja e njohur si “Defne” nga seriali “Një pjesë e imja” i cili ka mbajtur gozhduar pas ekranit të gjithë shqiptarët, sot është në një shok total pas asaj që i ka ndodhur.

37-vjeçarja ka humbur bebin e saj në muajin e 4 të shtatzënisë.

Begum Kutuk kishte vetëm dy javë që e kishte bërë publike që ishte në pritje të ëmbël dhe qarkulloi në media një foto e saj me barkun e rrumbullakosur.

Aktorja ka 8 vite e martuar me karikaturistin e njohur Erdil Yasaroglu dhe ata do të bëheshin prindër për herë të parë.

Çifti nuk kanë dhënë ende një deklaratë për mediat pas ngjarjes së dhimbshme.